Hakkımızda

Bringo, ülkenizde bulamadığınız, farklı bir ülkeye özgü olan veya yurtdışından getirterek daha uygun fiyata sahip olabileceğiniz ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlayan bir platformdur.

Yurtdışından getirilmesini istediğiniz ürünün talebini oluşturarak yurtdışından gelen yolcular tarafından yapılan tekliflerden sizin için en uygun olanını seçip ürününüze kavuşabilirsiniz. Bu sayede, istediğiniz ürünlere hem daha kısa sürede hem de daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Diğer yandan Bringo, seyahat eden kişilere de para kazanma olanağı sunar. Yolcu olarak yapmanız gereken, diğer kullanıcılarımızın oluşturduğu siparişlere göz atarak size uygun olan siparişi seçip, o ürünü alıcısına ulaştırmak.

Teknolojik altyapısı ile milyonlarca üyenin aynı anda işlem yapabilmesine olanak sağlayan Bringo, yurtdışından ürün getirilmesini isteyen alıcıların ihtiyaçlarını en uygun şeklide karşılarken, alıcı ve yolcuların karşılıklı olarak kazanç sağlamalarını esas alır.

Bringo ailesi olarak, küresel ölçekte bir değişim yaratmayı, kullanıcılarımıza en yüksek seviyede fayda sağlamayı ilke ediniyoruz.

Firma : BRİNGO BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İletişim : [email protected]

Adres : DUMLUPINAR MAH. ANKARA CAD. 74 A – PENDİK/ İSTANBUL